9- may xotira va qadrlash" kuni keng nishonlanmoqd

✅Bugun Angren shahar 21- maktab o‘qituvchi va o‘quvchilari tomonidan  "Xotira muqaddas - mehr beqiyos " nomli tadbiri tashkil etildi .
  ✅O‘zbek xalqining II - jahon urush yillari ko‘rsatgan qahramonligi ,  jasorati , mardligi, oxirgi burda nonini ham front uchun berganligi to‘g‘risidagi tarix xotiralari tilga olindi . Maktab o‘qituvchilardan Shaydullina E.A ,Tegenseva N.N ,Mitroxina O.V lar muzey hodimlari bilan hamkorlikda ma‘naviy- ma‘rifiy tadbirni tashkil etdilar.Tadbirda rus millati vakillaridan iborat "Narodnoya pesniya " nomli falklyor jamoasining ishtiroki o‘zgacha  fayz bag‘ishladi va tadbir tomoshabinlar bilan gavjum bo‘ldi.
   ✅Tadbir so‘ngida  faol ishtirokchilar muzey jamoasi tomonida tashakkurnoma bilan tag‘dirlandilar

Ko'rishlar: 91 | Qo'shilgan: doynub | Baho: 0.0/0