"Open Air Fest"

O‘zbekiston Respublikasi Prezidetining 2022 yil 27 maydagi muzeyda xizmatlar sohasini rivojlantirish chora tadbirlari to‘g‘risidagi PQ- 261- qarori 1- ilovasi  2022-2023 yillarda davlat muzeylarida tashkil etiladigan qo‘shimcha xizmatlarning manzili rejasida har chorakka belgilangan "Open Air Fest" ko‘ngil ochar dasturlar ko‘lamida bugun kunning ikkinchi yarmida 21 - maktab boshlang‘ich sinf "Yosh aktyorlar" to‘garagi a‘zolari va to‘garak rahbari Sangilova O.U lar  Angren shahar tarixi muzeyida "Zolushka" rus xalq ertagi asosida teatrlashgan namoyish bo‘lib o‘tdi .Sahnalashtirilgan ertak oqshomi rus tilida talqin etildi .
Tomoshabinlar orasida 34 - maktab o‘quvchilari qatnashganligi diqqatga sazovar bo‘ldi .Ertak nomoyishi yakunida ajoyib aktyorlik mahorati uchun 21 - maktab o‘quvchilariga minnadorchilik bildirilib , tashakkurnoma taqdim etildi.

Ko'rishlar: 112 | Qo'shilgan: doynub | Baho: 0.0/0