"Yangi uslohatlar -- davr talabi "

Angren  shahar tarixi muzeyida, Angren shahar Kengashi deputatlari va muzey xodimlari hamkorligida "Yangi hayot uchun ,Yangi O‘zbekiston uchun  " shiori ostida "Yangi uslohatlar -- davr talabi " mavzusida davra suhbati o‘tkazildi.
  Tadbirda Angren shahar Kengash deputatlari Jo‘rayev Erkin Jo‘rayevich , Karaboyeva Gulnora Karabayevna  , Falsafa fanlar doktori Risqulov Olimjon  Risqulovich ishtirok etishdi .
 ⚡️Ular mamlakatimizda amalga oshirilayotgan islohatlar mazmuni va mohiyati Yangi O‘zbekistonni bunyod etish jarayonida amalga oshirilayotgan yaratuvchanlik va bunyodkorlik ishlari haqida ma‘lumotlar berishdi.
 ✅Davra suhbati davomida tadbir ishtirokchilari mamlakatimizda amalga oshirilayotgan islohatlar , Vatan ravnaqi , yurt obodligi va xalq farovonligi uchun xizmat qilayotganligini ta‘kidladilar.

Ko'rishlar: 57 | Qo'shilgan: doynub | Baho: 0.0/0