39- umumta‘lim maktabining direktori Baxodirova G. bilan hamkorlik shartnomasini imzolatib keldilar .

"Muzeylarda xizmatlar sohasini rivojlantirish chora- tadbirlari to‘g‘risida" gi  O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 261- sonli qarorining  6- ilova 19  bandiga ko‘rsatilgan o‘quvchi va talabalarning  muzeylar , galereyalarga tashrif buyurish , reja- jadvalini ishlab chiqish va tasdiqlatish  vazifasi  qo‘yilgan .

Bunga javoban bugun muzeyimiz  bosh  mutahasissi  Sariqulova M.Q  shahrimizdagi "Yangi Jigariston" mahallasida joylashgan 39- umumta‘lim  maktabining direktori Baxodirova G. bilan hamkorlik shartnomasini imzolatib keldilar .

O‘quvchilarning tashrifini maxsus grafik asosida ta‘minlab berishiga maktab rahbari ma‘sulligini bildirdilar.

Ko'rishlar: 101 | Qo'shilgan: doynub | Baho: 0.0/0